PROLED TABELA
KAYAN YAZI MERKEZİ
0(532) 794 2883
 
PANELLER
Reklam Siteleri

ANASAYFA


     P10 Led Panel Pembe

   
Ürün Kodu : ADA-1006
Fiyat : 39.20 TL 
Ürün Özellikleri
16×32 CM/Piksel P10 R Led Sayısı: 512 Adet Işık Miktarı: 1300 MCD Oval Difüzyon Led
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

P10 Led Panel sayesinde pek çok şey üretilebilir. Örnek vermek gerekirse, fabrika üretim panoları, oto panoları, güzergâh panoları, imsakiyeler, kutlama mesajları ve bunun gibi daha pek çok şeyi bu şekilde kişilere duyurmak, ulaştırmak son derece kolay olmaktadır. Firmalar bu yöntemi kullanarak halka duyurularını, içeriklerini ve kampanyalarını P10 led panellerde kayan yazılarla iletmektedirler.

P10 Led Panel Pembe ışık ile birlikte hem gece hem de gündüz çok net bir şekilde var olan yazıyı görebilmenize olanak tanır. Bu tabelalar üzerinde oldukça kolay bir program ve bilgisayar aracılığı ile dilemiş olduğunuz fontta ve karakterde yazı ilave edip silmeniz sizin elinizde olan bir şeydir. Yine istenilen bütün işlevler buraya eklenebilir ya da denetim altına alınabilir. Bu işlevler saat, tarih, sıcaklık, nem gibi özelliklerdir.

Led Tabela olayı hal böyleyken günümüzde daha geniş kitlelere erişebilmek amacı ile kullanılmaktadır. Bu durum teknoloji sayesinde daha kolay ve dönüt alması bakımından da olumlu sonuçları beraberinde getirmektedir. Kullanımı son derece kolay ve yine kullanım ömrü de fazladır. Sistemi basit bir yapıda olduğundan dolayı sizi zorlamaz. Görünüşe göre sektörel anlamda genişleme olduğu sürece led tabela kullanım sayısı ve alanında da artış yaşanacaktır.

Eğer ki bir şeyi daha dikkat çekici yapmak istiyorsak, bunu algıda seçicilik mekanizmasını da kullanarak hedef kitleye o şekilde göstermemiz gerekmektedir. Bu durumda ulaştırılmak istenilen hedef karşı tarafa daha net ve doğrudan ulaşmış olur. P10 Led Panel Pembe ve diğer çeşitleri tam olarak bunu karşılar. P10 panel 32×16 cm boyutunda ve 512 tane led bulunur. Ayrıca her grafik led panel max. 5A çeker.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.32775.3491
Euro6.07226.0965
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret186309
Site Menüsü